Fryzjer damski m.kubacki m.kubacki

Każda z nas jest wyjątkowa.

Dlatego w naszym salonie tak bardzo cenimy sobie kontakt z klientką. Wiemy że aby sprostać oczekiwaniom fryzjer powinien po pierwsze słuchać.

Słuchamy
Proponujemy
Strzyżemy i stylizujemy
Gwarantujemy zadowolenie
Fryzjer Szczecin

Dla nas liczą się twoje potrzeby.

Aby sprostać każdemu wyzwaniu dokładnie słuchamy życzeń naszych klientek, analizujemy je i doradzamy. Nasi fryzjerzy podkreślą wszystkie za i przeciw dla danej stylizacji a także zaproponują rozwiązanie które podkreśli urodę klientki najefektowniej !

Możesz liczyć na nasze doświadczenie.

Niejednokrotnie szkoliliśmy się z technik strzyżenia włosów kręconych i prostych. Wiemy, że trzeba podejść do nich w zupełnie inny sposób. Za pomocą odpowiedniego cięcia, możemy sprawić, że Twoje puszące się włosy będą przeszłością. Podobnie, jeśli masz problem ze zbyt małą objętością fryzury.

fryzjer damski Szczecin

Wiemy jak ważna jest pielęgnacja.

Czy Twoje włosy są osłabione? Często je suszysz, prostujesz i stylizujesz w wysokich temperaturach bez odpowiedniej ochrony? Nakładasz pianki i spryskujesz lakierem? Koloryzujesz farbami niedopasowanymi do rodzaju twojego włosa? Codziennie myjesz włosy silnymi szamponami, które pozbawiają Twoją skórę naturalnej warstwy ochronnej, a i tak na drugi dzień włosy nie nadają się do wyjścia? Nie używasz odżywek i masek? Niedelikatnie rozczesujesz włosy na mokro? Często wiążesz je w kucyk i mocno ściskasz gumką? Te i wiele innych czynności mogą osłabiać Twoje włosy. Powodują, że tracą blask, stają się matowe i porowate. Mamy jednak na to rozwiązanie – nasze zabiegi pielęgnacyjne wykorzystujące ekskluzywne kosmetyki z linii Kerastase.

 

Spełniamy marzenia o pięknym i głębokim kolorze.

Świeży, pełen blasku kolor włosów jest spełnieniem oczekiwań i pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz wygląd. Skąd to wiemy? Z własnego doświadczenia i opowieści naszych Klientek. Zajmiemy się koloryzacją Twoich włosów (nawet tych uwrażliwionych) w taki sposób, aby osiągnąć upragniony efekt zapewniając im przy tym pełną/odpowiednią ochronę. Blondy, czernie, czerwienie, brązy posiadają wiele odcieni, od ciepłych po zimne. Po co? Po to, abyśmy mogli podkreślić Twoją karnację, kolor oczu, czy charakter. W zależności od tego czy chcesz mieć tylko pasemka, delikatne refleksy, czy koloryzację całościową, możesz być pewna, że na każdym kroku będziemy chronić włókno Twojego włosa. Pracujemy na profesjonalnych produktach od Schwarzkopf Professionnal i Kérastase, dzięki którym osiągamy wymarzone rezultaty kolorystyczne przy jednoczesnej pielęgnacji. Efekt? Nasycony i głęboki kolor + miękkość i nabłyszczenie. Problemów, pomysłów na kolor i rozwiązań może być wiele. Nasz salon fryzjerski jest po to, aby Ci pomóc i spełnić Twoje marzenia w kwestii koloryzacji.

Jesteśmy dumni z naszej pracy.

Przedstawiamy galerię zdjęć z realizacji – fryzjer damski.